2013-12-10
8 грудня 2013 року на базі Старокостянтинівського ліцею відбулася районна олімпіада з біології. Метою даного заходу є виявлення та розвиток обдарованих учнів, зацікавлення їх до вивчення біології, формування навичок дослідницької роботи, а також відбір команди для участі в обласному етапі олімпіади. 78 учнів 8-11 класів прийняли участь у інтелектуальному змаганні.
Комплекти завдань для 8, 9, 10 та 11 класів містили тестові завдання трьох рівнів складності (А, Б, В).
Тестові завдання групи А передбачали вибір однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих.
Тестові завдання групи Б передбачали вибір усіх можливих правильних відповідей із п'яти запропонованих (кількість правильних відповідей може бути від однієї до п'яти).
Тестові завдання групи В містили кілька завдань до поставленої умови. Серед них: завдання з вибором однієї або кількох правильних відповідей;
завдання на встановлення відповідності; завдання на встановлення правильної послідовності.
Комплект завдань для кожного класу включав дві експериментальні задачі з різних розділів біології, тематика яких визначається межами шкільної програми з біології відповідного класу, включаючи теми, що вивчались у попередніх класах.
Практична задача містила описи певного невеликого експерименту з малюнками, графіками, розрахунками, схемами, таблицями тощо.
Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо подальших успіхів!!!
8 | Погончук Ірина Іванівна | І | Іршиківський НВК | Харчук В.В. | Андрійчук А.В. |
Касьянчук Максим Федорович | ІІ | Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Осика О.В. | Польовий І.П. | |
Прощук Юлія Дмитрівна | ІІ | Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Лиса А.С. | Говоров В.М. | |
Лавренчук Марина Миколаївна | ІІІ | Староостропільське НВО | Клубніцька Н.В. | Лавріна О.С. | |
Миколайчук Андрій Володимирович | ІІІ | Пеньківський НВК | Тащук Н.О. | Дячук К.Д. | |
Бондарчук Юлія Юріївна | ІІІ | Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Рокоман Н.М. | Соколовська А.С. | |
Бондар Артем Русланович | ІІІ | Ладигівський НВК | Кривіцька О.М. | Яроцька О.В. | |
9 | Родич Андрій Олександрович | І | Веснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Заграй О.Д. | Чепелюк З.П. |
Савченко Анна Олександрівна | ІІ | Староостропільське НВО | Чубенко Л.А. | Лавріна О.С. | |
Простапюк Ганна Анатоліївна | ІІ | Пашковецький НВК | Шостак Т.О. | Пшенична Л.Д. | |
Гродська Діана Миколаївна | ІІІ | В.Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Дух Н.А. | Франко А.М. | |
Лисичина Світлана Василівна | ІІІ | Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Ващук С.С. | Ващук С.С. | |
Хацаюк Аніта Олександрівна | ІІІ | Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Лиса А.С. | Говоров В.М. | |
Семенова Анастасія Володимирівна | ІІІ | Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Прокоп’юк О.М. | Янковська Г.М. | |
Яцюк Роман Олександрович | ІІІ | Огіївська ЗОШ І-ІІ ступенів | Кравчук С.Б. | Кравчук С.Б. | |
10 | Ліпська Віта Олегівна | І | Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Прокоп’юк О.М. | Янковська Г.М. |
Тофан Марія Миколаївна | ІІ | Староостропільське НВО | Чубенко Л.А. | Лавріна О.С. | |
Кравчук Інна Миколаївна | ІІІ | Пашковецький НВК | Щостак Т.О. | Пшенична Л.Д. | |
Гнатюк Віктор Володимирович | ІІІ | Пеньківський НВК | Тащук Н.О. | Дячук К.Д. | |
11 | Гловацький Владислав Володимирович | І | Староостропільське НВО | Чубенко Л.А. | Лавріна О.С. |
Снігур Катерина Андріївна | ІІ | Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Прокоп’юк О.М. | Янковська Г.М. | |
Яворська Юлія Вікторівна | ІІІ | Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Лиса А.С. | Говоров В.М. | |
Кравчук Віктор Миколайович | ІІІ | Пашковецький НВК | Шостак Т.О. | Пшенична Л.Д. | |
Польовий Назар Павлович | ІІІ | Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Осика О.В. | Польовий І.П. | |
Малярук Наталія Олександрівна | ІІІ | Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Тимощук Г.М. | Катренюк К.В. |