Районний етап олімпіади з фізики

2016-11-21

19 листопада на базі прфесійно-технічного ліцею змагались юні фізики навчальних закладів району.

ВІТАЄМО переможців!!!

ФІЗИКА

1.

І

7

Бондарчук

Юлія Юріївна

Григорівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2.

І

7

Мігор

Вікторія Анатоліївна

Поповецький НВК«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

3.

ІІ

7

Главацький

Денис Володимирович

Староостропільське НВО

4.

ІІ

7

Попельнюк

Костянтин Сергійович

Іршиківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

5.

ІІІ

Краснолуцька

Яна Віталіївна

Пашковецький НВК«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

6.

ІІІ

Грищук

Анастасія Олександрівна

Самчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7.

І

8

Царук

Костянтин Вікторович

Великомацевицький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

8.

ІІ

8

Поважнюк

Дмитро Васильович

Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9.

ІІІ

8

Миколайчук

Тетяна Олегівна

Великочернятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10.

ІІІ

8

Фазлієв

Володимир Анатолійович

Воронковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11.

ІІІ

8

Долинко

Вадим Ігорович

Поповецький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

12.

І

9

Шевчук

Сергій Володимирович

Григорівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

13.

ІІ

9

Поліщук

Юрій Володимирович

Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

14.

ІІІ

9

Погончук

Анна Іванівна

Іршиківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

15.

ІІІ

9

Бестрицька

Вікторія Олександрівна

Самчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

16.

ІІІ

9

Бабак

Тарас Вадимович

Стецьківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

17.

І

10

Свиридецька

Олена Сергіївна

Іршиківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

18.

ІІ

10

Корець

Катерина Вікторівна

Великомацевицький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

19.

ІІІ

10

Знаємська

Альона Юріївна

Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

20.

І

11

Бондарчук

Юлія Юріївна

Григорівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

21.

ІІ

11

Ковтонюк

Каріна Володимирівна

Іршиківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

22.

ІІІ

11

Дівак

Вікторія Віталіївна

Миролюбненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

23.

ІІІ

11

Касьянчук

Максим Федорович

Самчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi