• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Оволодіння ІКТ 100%

/Files/images/іке.jpg

Курси підготовки вчителів

У цьому розділі ми зібрали курси та навчальні програми, які дадуть вчителям інструменти, за допомогою яких вони зможуть краще опанувати інформаційні технології, щоб ділитись ними зі своїми учнями. Ось основні наші програми:

Курс цифрових технологій

Оскільки сьогодні багато дітей навіть у початковій школі вже розуміються на комп’ютерах, то вчитель може дати більше своїм учням завдяки новітнім технологіям. Звісно, для цього потрібно самому володіти певними знаннями та навичками роботи на комп’ютері. Для новачків та тих, хто просто хоче покращити вміння, корпорація Microsoft пропонує пройти Курс цифрових технологій.

Програма буде корисна як новачку, так і тому, хто вже має деякий досвід у роботі з комп’ютером. Курс цифрових технологій допомагає розвинути основні навички, необхідні для того, щоб впевнено розпочати користуватися комп’ютером. Курс можна пройти безкоштовно через Інтернет українською і російською мовами.

Навчальний план із курсу цифрових технологій складається з п'яти курсів:

 • Основи роботи з комп'ютером.
 • Інтернет і Веб.
 • Програми підвищення продуктивності.
 • Безпека та конфіденційність комп'ютера.
 • Цифровий стиль життя.

Кожен курс містить модуль дистанційного навчання та оцінювальний тест. Також можна скласти сертифікаційний тест, який охоплює теми з усіх п'яти курсів. Якщо сертифікаційний тест складено успішно, можна роздрукувати персоналізований сертифікат із курсу цифрових технологій.

Курс «Учителі в онлайні»

Курс «Учителі в онлайні» допоможе вам дізнатися про нові інтернет-технології та про те, як їх застосовувати для навчання, викладання і підвищення власної кваліфікації. За останні роки парадигма використання Інтернету змінилася, у мережі з’явилися засоби і платформи, що значно вплинули на соціальне життя та підходи до ведення бізнесу і навчання. Сьогодні онлайнові служби дають змогу зберігати в мережі контакти, календарі та документи, отримувати до них доступ з будь-якої точки, користуючись лише браузером, безпосередньо у мережі створювати і редагувати текстові документи, електронні таблиці, презентації та спільно працювати з ними. Завдяки цьому в учителів з’явилася можливість перенести навчальний процес далеко за межі класної кімнати та значно підвищити його ефективність. Із курсу «Учителі в онлайні» ви дізнаєтесь, як краще це робити. Ви також довідаєтесь про соціальну мережу для освітян, зможете приєднатися до неї, щоб співпрацювати з колегами. Крім того, ви ознайомитесь зі спеціалізованою інформаційною платформою для навчальних закладів та ресурсами, які допоможуть вам у викладанні.

Навчальний план курсу складається з чотирьох частин:

 • Ваш робочий простір в Інтернеті
 • Інтернет-середовище для освітян
 • Платформа для навчальних закладів
 • Огляд технологій та ресурсів, призначених для освітян

Для навчання за курсом пропонуються модулі для дистанційного навчання, а також низка завдань, які потрібно виконати для отримання сертифіката.

Інформація для підготовки вчителів від проекту «Онляндія: безпека дітей в інтернеті»

Цей розділ сайту «Онляндія: безпека дітей в Інтернеті» розроблено для того, щоб допомогти вчителям. Перейдіть за цим посиланням, і ви дізнаєтесь, як:

 • Обговорювати питання інформаційної безпеки у класі з учнями.
 • Знайти інформацію про те, як молодь використовує Інтернет.
 • Знайти інформацію про те, як особисті дані використовують в Інтернеті.

Дізнатися про те, де знайти більше інформації про безпеку в Інтернеті.

Атестація - під ключ

Програма "Атестація - під ключ" Видавничої групи "Основа". Для тих, хто атестується, програмою передбачено ряд навчальних курсів для підвищення своєї кваліфікації, опанування нових методик та сучасних інтернет-технологій.Спільнота "Партнерство у навчанні"

Де в Україні отримати безкоштовну ІТ-освіту: 6 онлайн-курсів

Кiлькiсть переглядiв: 1048

Коментарi