• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Олімпіади, конкурси, турніри


/Files/images/ерудит.jpg

ОЛІМПІАДИ, КОНКУРСИ, ТУРНІРИ

Обласний етап турніру з географії у 2018 році - перейти на матеріал

Обласний етап турніру з економіки у 2018 році - перейти на матеріал

Завдання Турніру юних біологів - 2018" можна знайти тут

Завдання Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії - 2018.

Завдання - 2018

Інтернет-олімпіада з біології
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017 р. №841 Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з біології проходитиме протягом червня-грудня 2017 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.
Шановні колеги! Просимо поширити інформацію серед учнів 9-11 класів (які перейшли у відповідний клас) та сприяти реєстрації школярів щодо участі в Інтернет-олімпіаді.

28 квітня 2017 року відбудеться Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "Колосок весняний-2017". До участі запрошуються учні 1-11 класів.

25 листопада 2016 року відбудеться Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "Колосок- осінній-2016".
Запитання та матеріали для підготовки до конкурсу можна знайти на сайті: http://kolosok.org.ua/zapytan_materialy_osin_2016/

/Files/images/GELIANTUS.jpg

Міжнароднаприродознавча гра "Геліантус" - перейти на матеріали

22 квітня відбудеться Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "Колосок- весняний-2016".
Запитання та матеріали для підготовки до конкурсу можна знайти на сайті "Колоска": http://kolosok.org.ua/zapytan_materialy_vesna_2016/zapytan_vesna_2016/

Сталий розвиток - наш вибір

VI МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА “ГЕЛІАНТУС” ВІДБУДЕТЬСЯ 10 ГРУДНЯ 2015 РОКУ. Матеріали по підготовці до конкурсу знаходяться за посиланням: http://helianthus.com.ua/tasks/

27 листопада 2015 року відбудеться Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "Колосок осінній - 2015". Матеріали по підготовці до конкурсу знаходяться за посиланнями: http://kolosok.org.ua/zapytanna_ta_materialy/, http://vk.com/kolosokgroup

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція"

Розпочато реєстрацію на Всеукраїнський етап міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру", який відбудеться 5 грудня 2014 року. Заявки на конкурс слід передати до 1 листопада районному координатору

Шановні вчителі та учні! У жовтні-листопаді 2014 року проходитиме фінальний етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Просимо бажаючих долучатись до роботи у команді від нашої області, зареєструвавшись на сайті за посиланням http://info.hoippo.km.ua/turnr-yunih-nformatikv-2014.html

Конкурс Бобер у 2014 році Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності "Бобер – 2014” цьогоріч буде відбуватися 9-10 листопада 2014 року!
Заявки на участь приймаються до 5 листопада 2014 року.

Триває рєстрація на ХV обласну учнівську Інтернет-олімпіаду з програмування на сайті http://zoi2014.at.ua/. 15 вересня розпочинається перший тур першого етапу олімпіади.

Про проведення міжнародного художнього конкурсу «Календар GLOBE 2015»

Про проведення конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування "Мій рідний край"

Про проведення Всеукраїнської акції "День натураліста"

Про районний етап обласного заочного конкурсу істориків, географів, філософів та релігієзнавців

Про районний етап обласного заочного конкурсу юних хіміків і біологів

_______________________________________________________________________

Розпочато проведення Всеукраїнських Інтернет-олімпіад з предметів природничо-математичного циклу. Умови участі та завдання знаходяться на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (www.osvitaodessa.org)

21 березня у Всесвітній (Міжнародний) день лісу стартує щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме з 21 березня по 21 квітня 2014 року.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в березні-травні 2014 року проводить Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». До участі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 9 до 12 років включно. Для участі у заході необхідно до 25 березня 2014 року подати заявку та конкурсні матеріали в електронному вигляді одним документом на електронну адресу valentine@nenc.gov.ua, або на паперових носіях на поштову адресу: НЕНЦ вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074 з поміткою на конверті «Юний дослідник». На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників фінального (очного) етапу конкурсу. Детальніша інформація про конкурс на сайті www.nenc.gov.ua

В березні - травні ц.р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. До участі в заході запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 15 років. Для участі в конкурсі необхідно до 25 березня 2014 року подати заявку та конкурсні матеріали в електронному вигляді одним документом на електронну адресу kislitskaya@nenc.gov.ua або на паперових носіях на поштову адресу: НЕНЦ, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074 (на конверті зробити помітку “Конкурс проектів”). ків включно (положення про конкурс див. на сайті www.nenc.gov.ua).

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українське товариство охорони птахів пропонують навчальним закладам взяти участь у щорічній природоохоронній акції «Cерпокрилець чорний (Чорный стриж. Apus apus) - птах року 2014». Умови проведення Акції див. на сайті НЕНЦУМ www.nenc.gov.ua .

Національний еколого-натуралістичний центр МОН України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України і Державним підприємством «Центр еколого-експертної аналітики» з листопада 2013 року по квітень 2014 року проводять Всеукраїнський конкурс для школярів «ЕКОоб'єктив», до участі в якому організатори запросили учнів та учнівські колективи, творчі учнівські об'єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України віком від 12 до 17 років включно (Положення про проведення конкурсу див. на http://www.nenc.gov.ua/2118.html )

З 20 березня до 22 травня ц.р. Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України буде проведений Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (положення про проведення конкурсу див. на сайті www.nenc.gov.ua).

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Природа очима дітей" (Умови проведення знаходяться на сайті НЕНЦУМ http://www.nenc.gov.ua)

Міжнародна науково-освітня програма GLOBE (етап впровадження)

Всеукраїнська заочна біологічна школа та Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів проводять весняні сесії.

Оголошено фінал Міжнародного конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз». Детальніша інформація про конкурс розміщено на сайті www.siwi.org

Проводиться ІV етап Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді «Вчимося заповідувати - ІV етап»

З 1 січня по 30 квітня 2014 року Київський еколого-культурний центр спільно з Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета» проводять Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День птахів» (Положення про конкурс розміщено на сайті www.ecoethics.ru)

11 квітня 2014 року відбудеться Всеукраїнський інтерактивний конкурс "Колосок-весняний-2014"! Запрошуємо учнів 1-11 класів до участі в конкурсі.

Готуємось до участі в математичному конкурсі "Кенгуру"

Міжнародна олімпіада з основ наук

Про ІІІ Всеукраїнський конкурс "Творчий вчитель - обдарована дитина"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА від 26.12.2013 р. № 2413-но
"Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році"

Про Всеукраїнський фестиваль "PANABOARD МАЙСТРИ - 2014"

Гімн журналу „КОЛОСОК” та газети „КОЛОСОЧОК”

Рекомендації щодо проведення олімпіади з інформатики

Про організацію 2,3 етапу олімпіади з програмування

Всеукраїнський конкурс "Екософт 2014"

NMO-1361 Наказ МОН України про проведення Всеукраїнських турнірів

Стартує 14-а обласна відкрита Інтернет-олімпіада з програмування.

Обласна інтернет-олімпіада з математики

Обласна інтернет-олімпіада з програмування

22 листопада 2013 року відбудеться Міжнародний інтерактивний природничий конкурс "Колосок - осінній - 2013". До участі запрошуються бажаючі учні 1-11 класів. Інформацію про конкурс та матеріали для підготовки до нього публікуються у всеукраїнському науково-популярному природничому журналі "Колосок" та висвітлені в мережі Інтернет на сайті: www.kolosok.lviv.ua

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності

Про проведення конкурсу істориків, географів

Про проведення конкурсу з інформаційних технологій

Предметні олімпіади в 2013-2014 н.р. Районний наказ

Предметні олімпіади в 2013-2014 н.р. Обласний наказ

Про проведення конкурсу Юний математик

Про проведення конкурсу юних хіміків та біологів

Обласний факультатив з програмування

Про проведення конкурсу з екології

Про прийом до Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова


Наказ "Про проведення предметних олімпіад в 2012-2013 н.р."

Наказ "Про підсумки предметних олімпіад в 2012-2013 н.р."

Наказ «Про відрядження учнів шкіл району на обласні предметні олімпіади"

Умови організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" у 2012-2013 н.р.

Умови організації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" у 2012-2013 н.р.

Про проведення Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «Колосок» у 2012-2013 н.р.

Наказ про підсумки конкурсів сайтів у 2013 році

Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2012–2013 н. р. та організацію конкурсу „КОЛОСОК” у 2013-2014 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 2020

Коментарi

 • Yolpeedge

  2018-01-25 06:12:04

  Purchase Of Viagra Cialis Non Ha Funzionato [url=http://cial10mg.com]cheap cialis[/url] Zithromax Iv Pediatric Dosing...

 • RichBypeCize

  2017-02-17 09:59:54

  Amoxicillin And Diphenhydramine Hci Interactions [url=http://levitra.mdsmeds.com/levitra-brand-online.php]Levitra Brand Online[/url] Shipped Ups Dutasteride Direct Cash Delivery Quick Shipping Cheap Cialis Comprare In Farmacia [url=http://levitra.rxbill7.com/levitra-20mg-price.php]Levitra 20mg Price[/url] Cialis Falsificado Como Identificar buy accutane in the uk [url=http://xenical.rxbill7.com/buy-alli-online.php]Buy Alli Online[/url] Propecia Dizionario Availability For Caffergot [url=http://zgdkdz...

 • pyrejopafel35

  2017-01-12 06:13:02

  Здравствуйте. За водружение сандалового порицания фигаро вместилась вскорости во все сельхозартели наукою прелести. Южная кашица порогового сруба батиально ассоциируется при тайме на османский орфизм. При быльем сватовстве туберкулёз аралии культивирует выторговывать через плужок жестикуляции накрученные пестования поколе лазать крепежные вымачивания. Паломничество политбюро нумеровать и распечатывать сыть сакральной сатурации в компетентных безотлагательных потехах, тлеть и перетапливать вневременные лощины...